2019 Bellona Koltuk Takımları Modelleri

2019 Bellona koltuk takımları yeni modası ile evlerinize şıklık katmaya geliyor. 2019 Bellona salon takımları ve 2019 Bellona koltuk takımı modelleri ile bir çok çeşit sunuyor.

Bellona 2019 koltuk takımları salonlarda ve oturma odalarınızda kullanabileceğiniz güzel modeller ile odanıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Birbirinden güzel modeller ve kumaşların yanında renk açısından da farklı modelleri evini yenilemek isteyenlere fikir veriyor. Bellona yeni modeller olarak Malpensa, Mavenna, Marvel ve Alissa koltuk takımı seçenekler verdiği gibi buna ek olarak Ornella, Lofty, Melton, Grande ve Revina koltuk takımı gibi modeller de sunuyor.

2019 Bellona Alissa koltuk takımı

2019 Bellona koltuk takımı modelleri açık pastel renklerden, koyu ve canlı renklere varana kadar son derece farklı ve güzel bir renk çeşitliliği de gösteriyor. Bellona koltuk takımı renkleri bununla da kalmayıp Beyaz, krem, pudra, canlı kırmızılar, sarılar, yeşil ve maviler gibi inanılmaz etkileyici renk kombinler ile şaşırtıyor. Koltuk takımlarınıza ek olarak 2019 Bellona Kanepe Modelleri konumuzda bulunan kanepe modelleri ile de eklemler yapabilirsiniz.

2019 Bellona Grande koltuk takımı
2019 Bellona Lofty koltuk takımı mavi

Koltuk takımlarında mavi modeller çok şık duruyor. Odanızla uyan diğer ürünleri de seçebilirsiniz.

2019 Bellona Malpensa koltuk takımı
2019 Bellona Marvel koltuk takımı
2019 Bellona Mavenna Koltuk Takımı

Sade ve şıklığın buluştuğu Bellona Mavenna koltuk takımı modeli krem ile grinin buluştuğu ve su yeşili seçeneği de sunuyor. Odalarınızda uyum sağlayabilecek renkler olmasına mobilya seçerken dikkat etmenizde fayda var.

2019 Bellona Melton armin-krem-kiremit rengi koltuk takımı
2019 Bellona Ornella koltuk takımı sarı renk

Ornella koltuk takımı sarı ve kahverengi modeliyle farklı görünüm vermektedir. Alışılmışın dışında renk tercihi isteyenlerin seçimi gibi görünüyor. Ahşap ayakları da sehpalar ile uyum sağlayabilmektedir.

2019 Bellona Revina koltuk takımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*