2019 İstikbal Koltuk Takımları

2019 İstikbal koltuk takımı modelleri ile evleriniz renklenecek ve modern bir görünüm kazanacaksınız. İstikbal 2019 koltuk takımları farklı modelleri bir arada barındırıyor.

2019 istikbal koltuk takımları rahat ve konforlu olmasının yanında bir çok renk seçenekleriyle de bu yıl yine ön plandadır.Salonunuz için veya oturma odanız için yepyeni koltuklar ile yeni bir dekor katma zamanı geldi diyorsanız  istikbal koltuk takımlarını görmelisiniz.  Kaliteli kumaşların zarif desenleri ve moda renkleri ile her tarz dekorasyona birbirinden güzel modeller sizlere sunulmaktadır.  Rahat ve konforlu İstikbal koltuk takımları içinde bir çok model de fonksiyonel özellikler olduğu dikkat çekiyor , üçlü kanepelerin açılarak yatağa dönüşmesinin yanı sıra berjerlerin de rahat ve konforlu olmasının dışında çeşitli renk seçenekleriyle de odanızın dekorasyonunu sağlayabilirsiniz. 2019 koltuk takımları içinde İstikbal  mobilyaların da en  önceliği daima kaliteli ve rahat olmasıdır.İstikbal  salon dekorasyonunuz da  sizlere modern ve şık bir görüntü katmanıza yardımcı olmaktadır.Ayrıca koltuk takımlarınıza ek olarak sehpalar ve farklı objeler ile dekor ürünleri katarak odanızı renklendirebilirsiniz.

Salon dekorasyonu yapacakların ve yeni ev kuracak kişilerin 2019 İstikbal koltuk takımı modelleri içerinden beğendiği modelleri incelemelerinde fayda görünüyor. Beğendiğiniz modeller olabilir. Evinize bu modelleri uygulayabilirsiniz.

2019 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

2019 İstikbal Opera koltuk takımı minella
2019 İstikbal Celina koltuk takımı Mikado Vizon Mikado Krem
2019 İstikbal Krea koltuk takımı modern gümüş mavi
2019 İstikbal Lucas koltuk ve yemek odası takımı konsepti

İstikbal Krea koltuk takımı modelinde gümüş ve mavinin uyumu görünüyor. İstikbal Celina koltuk takımı ise krem rengi ağır bastığından sadelik katıyor. İstikbal Lucas koltuk takımı ise mavi tonları odaya koyu ve ağır bir görüntüyle modernlik katıyor.

2019 İstikbal Palma koltuk takımı
2019 İstikbal Santa Deluxe takım vena gülkurusu gri
2019 İstikbal Santino koltuk takımı
2019 İstikbal troy deluxe takımı
2019 İstikbal Vals koltuk takımı vals lacivert kiremit

İstikbal koltuk takımlarını incelediyseniz ve başka koltuk takımı modelleri de görmek istiyorsanız 2019 Bellona Koltuk Takımları ve Modelleri konumuza da göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca yeni koltuk takımı arayan kişilere yorum yaparak tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*