2019 İstikbal Köşe Koltuk Takımı Modelleri

2019 İstikbal köşe takımları oturma odalarında ve salonlarında köşe kullanmak isteyenlerin tercih ettiği oturma gruplarıdır. İstikbal köşe takımı modelleri ile odalarınızın köşelerini sizde değerlendirebilirsiniz.

İstikbal köşe takımı modelleri yeni tasarımlarıyla artık odanıza yeni renk ve şıklık katmaya devem etmektedir. İstikbal köşe takımları rahat ve konforlu olmasının yanında çeşitli renk ve modelleriyle de bu yıl ön plandadır. Köşe takımı seçerken dikkat etmek gerekir. Köşe takımları her odaya olmaz. Oturma odası ve salonlara çok daha iyi yakışır,salonunuza renk ve şıklık katar. İstikbal köşe takımları kumaşları açısından da çok iyi ve kullanışlıdır. İstikbal köşe takımları bu yıl 2019 yılında da yine modern ve şıklıkla damgasını vurmaktadır. İstekleriniz üzerine modern ve klasik ürünler sunmaktadır. İstediğiniz üzere yatak olma özelliğine sahiptirler. Renkli yastık modelleriyle isteğiniz üzere odanıza dizayn edeceğiniz objelerle odanıza modern ve şıklık katar.

2019 İstikbal Köşe Takımı Modelleri

2019 İstikbal Baron köşe takımı katre gülkurusu
2019 İstikbal Elizya 3lü köşe takımı vigo kiremit rengi
2019 İstikbal Santa köşe takımı-gülkurusu krem-mermer-kiremit rengi
2019 İstikbal Troy köşe takımı troy bordo-krem rengi

Salon ve oturma odası dekorasyonları için evlerinize göre köşe takımı bulmanız mümkündür. Önemli olan renk ve kumaş uyumunu odanıza uydurmanız olarak düşünüyoruz.

2019 İstikbal troy köşe takımı pudra-krem rengi
2019 İstikbal Vals köşe takımı akdeniz lacivert
2019 İstikbal Vigo köşe takımı vizon sarı renk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*