2019 Vestiyer Modelleri

2019 Vestiyer modelleri diğer adıyla portmanto modelleri ayakkabılarımız için kullanışlı, giysilerimizi asmak için askı ve raf bölümleri olan mobilyalardır.

Vestiyerler çok kullanışlı ve evin girişinde dekore edilmiş bir çok modelleri de bulunan mobilyadır. Vestiyerler ayakkabılarımızı toplamakla kalmıyor, askılık bölümünde de kıyafetlerimizi, kışın kabanlarımızı, montlarımız gibi bir çok kıyafetlerimizi de toplamaktadır. Büyüklüğünü küçüklüğünü evin durumuna göre dekorasyon etmek sizin zevkinize kalmıştır. 2019 yılının yeni vestiyer bölümleri bu yıl çok kullanışlıdır. Raf sayıları oldukça fazladır. Vestiyer modelleri bu yıl ahşap ve beyaz modelleri daha ön plandadır. Renk ve desen seçenekleri oldukça fazladır. Ceviz rengi de mevcuttur. Sürgülü, kapaklı modelleri vardır. Vestiyerin içinde ve dışın da aynası bulunmaktadır. Portmanto modelleri içerisinden salonlarınıza veya ev girişleri gibi yerlere dekor verebilirsiniz.

Sizlerde ayakkabılarınızı, kıyafetlerinizi daha bir çok eşyalarınızı toparlamak ve düzenlemek isterseniz, evinizi de güzel dizayn etmek isterseniz 2019 vestiyer modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Vestiyer Modelleri 2019

2019 Vestiyer Ayakkabılık Modelleri
2019 Sürgülü Vestiyer Modelleri
2019 Vestiyer Modelleri
Bellona Laura Portmanto 2019
Bellona Vestiyer Modelleri 2019
Vestiyer Modelleri 2019

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*